Κλήρωση

A ΟΜΙΛΟΣ

N

ΟΜΑΔΕΣ

1

 ΜΙΛΑΝΟ

A1

2

 ΛΑΜΙΑ

A2

3

 ΖΑΛΑΕΓΚΕΡΣΕΓΚ / ΖΑΧΟΝΥ

A3

4

 ΜΑΣΣΑΛΙΑ

A4

B ΟΜΙΛΟΣ

N

ΟΜΑΔΕΣ

1

 ΡΕΤΖΙΟ ΚΑΛΑΜΠΡΙΑ / ΛΟΥΚΕΡΝΗ

B1

2

 ΡΩΜΗ

B2

3

 ΛΑΡΙΣΑ

B3

4

 ΤΡΑΙΝΟΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

B4

 


 

ΑΓΩΝΕΣ

Α ΟΜΙΛΟΣ

Αρ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1

31-05-2016

09:30

1

 ΜΙΛΑΝΟ

Α1-Α2

 ΛΑΜΙΑ  4

:

 3

3

31-05-2016

10:30

2

 ΖΑΛΑΕΓΚΕΡΣΕΓΚ / ΖΑΧΟΝΥ

Α3-Α4

 ΜΑΣΣΑΛΙΑ  3

:

 0

5

31-05-2016

11:30

2

 

Α5-Α1

   

:

 

7

31-05-2016

17:30

1

 ΛΑΜΙΑ

Α2-Α3

 ΖΑΛΑΕΓΚΕΡΣΕΚ / ΖΑΧΟΝΥ  2

:

 0

8

31-05-2016

17:30

1

 

Α4-Α5

   

:

 

11

01-06-2016

09:30

1

 ΜΙΛΑΝΟ

Α1-Α3

 ΖΑΛΑΕΓΚΕΡΣΕΚ / ΖΑΧΟΝΥ  3

:

 0

13

01-06-2016

10:30

2

 ΜΑΣΣΑΛΙΑ 

Α4-Α2

 ΛΑΜΙΑ  2

:

4

15

01-06-2016

11:30

2

 

Α5-Α3

   

:

 

19

01-06-2016

16:30

2

 ΜΑΣΣΑΛΙΑ 

Α4-Α1

 ΜΙΛΑΝΟ  3

:

 2

20

01-06-2016

17:30

2

 

Α2-Α5

   

:

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

Αρ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1

31-05-2016

09:30

2

  

Β1-Β2

   

:

 

3

31-05-2016

10:30

1

 ΛΑΡΙΣΑ

Β3-Β4

 ΤΡΑΙΝΟΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  6

:

 1

5

31-05-2016

11:30

1

 

Β5-Β1

   

:

 

7

31-05-2016

16:30

2

ΡΕΤΖΙΟ ΚΑΛΑΜΠΡΙΑ / ΛΟΥΚΕΡΝΗ

Β2-Β3

 ΡΩΜΗ  0

:

 0

8

31-05-2016

17:30

2

 

Β4-Β5

   

:

 

11

01-06-2016

09:30

2

  ΡΕΤΖΙΟ ΚΑΛΑΜΠΡΙΑ / ΛΟΥΚΕΡΝΗ

Β1-Β3

 ΛΑΡΙΣΑ  1

:

 0

13

01-06-2016

10:30

1

 ΤΡΑΙΝΟΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Β4-Β2

 ΡΩΜΗ  2

:

 0

15

01-06-2016

11:30

1

 

Β5-Β3

   

:

 

19

01-06-2016

16:30

1

 ΡΩΜΗ

Β4-Β1

  ΛΑΡΙΣΑ  0

:

 3

20

01-06-2016

17:30

1

 ΤΡΑΙΝΟΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Β2-Β5

  ΡΕΤΖΙΟ ΚΑΛΑΜΠΡΙΑ / ΛΟΥΚΕΡΝΗ  

:

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α ΟΜΙΛΟΣ

Αρ.

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

ΝΙΚΕΣ

ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ

ΗΤΕΣ

ΓΚΟΛ

ΒΑΘΜΟΙ

 1  ΜΙΛΑΝΟ  3  2 1  9-6  6
 2  ΛΑΜΙΑ  3  2  1  9-6  6
 3  ΖΑΛΑΕΓΚΕΡΣΕΓΚ / ΖΑΧΟΝΥ 3  1 2  3-5  3
 4  ΜΑΣΣΑΛΙΑ  3 1 2  5-9 3

B ΟΜΙΛΟΣ

Αρ.

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

ΝΙΚΕΣ

ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ

ΗΤΕΣ

ΓΚΟΛ

ΒΑΘΜΟΙ

 1  ΛΑΡΙΣΑ  3 2 1  9-2 6
 2  ΡΕΤΖΙΟ ΚΑΛΑΜΠΡΙΑ / ΛΟΥΚΕΡΝΗ  2 1  1 1-0 4
 3  ΤΡΑΙΝΟΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  2 1  1 3-6 3
 4  ΡΩΜΗ  3  1 2 0-5 1

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1

Αρ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

21

03-06-2016

10:30

1

 ΛΑΡΙΣΑ

Α1-Β2

ΛΑΜΙΑ 

:

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2

Αρ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

22

03-06-2016

10:30

2

 ΜΙΛΑΝΟ

Β1-Α2

ΤΡΑΙΝΟΣΕ / ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 

:

ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ 9η ΘΕΣΗ

Αρ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

23

03-06-2016

11:30

2

 

Α5-Β5

   

:

 

ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ 7η ΘΕΣΗ

Αρ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

24

03-06-2016

11:30

1

 ΜΑΣΣΑΛΙΑ

Α4-Β4

ΡΩΜΗ 

:

ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ 5η ΘΕΣΗ

Αρ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

25

03-06-2016

16:30

2

 ΡΕΤΖΙΟ / ΛΟΥΚΕΡΝΗ

Α3-Β3

 ΖΑΛΑΕΓΚΕΡΣΕΓΚ / ΖΑΧΟΝΥ  1

:

ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ 3η ΘΕΣΗ

Αρ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

26

03-06-2016

16:30

1

 ΛΑΡΙΣΑ

L21-L22

ΤΡΑΙΝΟΣΕ / ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 

:

ΤΕΛΙΚΟΣ

Αρ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

27

03-06-2016

17:30

1

 ΛΑΜΙΑ

W21-W22

ΜΙΛΑΝΟ 

3

:

ΠΕΝ

1


Aρ.

ΟΜΑΔΑ

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

Αρ.

ΟΜΑΔΑ

1

 ΜΙΛΑΝΟ

6

ΡΕΤΖΙΟ ΚΑΛΑΜΠΡΙΑ / ΛΟΥΚΕΡΝΗ

2

 ΛΑΜΙΑ

7

ΜΑΣΣΑΛΙΑ

3

 ΤΡΑΙΝΟΣΕ / ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

8

ΡΩΜΗ

4

 ΛΑΡΙΣΑ

9

5

 ΖΑΛΑΕΓΚΕΡΣΕΓΚ / ΖΑΧΟΝΥ

10

WP Google Maps Error

In order for your map to display, please make sure you insert your Google Maps JavaScript API key in the Maps->Settings->Advanced tab.

gipedo litoxoro 1

gipedo litoxoro 2